Зима – напевно сама клопітна для людей пора року. Нерідко непередбачуваність зимової погоди приносить безліч незручностей і проблем як для комунальних служб міста, так і для власників ділянок в межах міста або передмісті.

Рясні снігопади, сильні дощі з подальшими морозами – все це істотно ускладнює життя людей, особливо які проживають в приватних домоволодіннях.

Всі пам’ятають природні катаклізми, що обрушилися на Київську область в грудні і березні 2013 року, безліч поламаних та завалених дерев, обірвані лінії електропередач.

Ніхто не в силах допомогти вам повністю уникнути наслідків негоди, але ми можемо частково підготувати ваші дерева до рясних снігопадів, вітру або в найкоротші терміни прибрати наслідки, коли вже стихія пройшла.

Під підготовкою дерев мається на увазі здійснення закріплення, каблінга. З англійської: Cable, або Cabling – трос, канат, пов’язувати, з’єднувати. В цілому процес полягає в закріпленні ослаблених, схильних до сильного вітрового навантаження дерев та гілок. Можливо зробити як скріплення стовбура з сусідніми деревами, або землею, так і закріпити окремі гілки до стовбура або до більш міцних гілок. Крім того, ми радимо перед зимою виконати такі дії:

  • видалити сухі гілки;
  • спиляти аварійні дерева;
  • обрізати гілки, які становлять небезпеку.

Розбір наслідків негоди – так само наш профіль. Ми можемо в найкоротші терміни провести видалення надломлених, завислих дерев та гілок, закріпити нахилені дерева, тим самим уберегти вашу дільницю від подальших наслідків стихії.

Розпилювання повалених дерев, вивезення порубкових залишків – також вважаються супутніми роботами, які входять до списку наших послуг.