Видалення дерев: Київ та Київська область

Досвідчені співробітники компанії «АльпФор» проводять спилювання аварійних дерев, валку лісу та насаджень, які заважають облагороджування ділянки. Команда складається тільки з професійних арбористів, тому валка лісу проходить швидко і безпечно. Незалежно від складності при видаленні не використовується автовишка, тому всі роботи проходять з мінімальною шкодою для навколишнього ландшафту.

В основному території, де проводиться спіл дерев — Київ та область, але за домовленістю обговорюється можливість робіт в прилеглих областях. Ми враховуємо бажання клієнтів зробити ділянку доглянутим та безпечним. Працюємо на приватних територіях, дачних масивах та в умовах міської забудови.

Причини, чому необхідно спилювати зелені насадження

Що стосується Київської області та навколишніх територій, то велика частина запитів поступає саме на видалення дерев, стан яких викликає небезпеку:

 • сухі;
 • аварійні;
 • тендітні;
 • нахилені;
 • гнилі;
 • старі;
 • тріснуті.

На приватних територіях з видаленням не виникає ніяких питань, тому як на своїй ділянці людина може виконувати будь-які роботи без погодження з місцевою владою. Якщо мова йде про територію міста, то навіть видалення аварійних дерев вимагає узгодження з місцевими керуючими організаціями. У деяких ситуаціях спил можна замінити на обрізку або кронування, що на деякий час підвищить безпеку дерева. Відкладати консультацію з арбористи компанії AlpFor не слід при таких обставинах:

 • по стовбуру пішли тріщини;
 • рослина сильно нахилилася в сторону будівель;
 • навіть при невеликому вітрі чути тріск;
 • прогнила коренева система;
 • сильно відшарувалася кора;
 • стовбур вражений шкідниками: грибком, короїдом та ін.

Як проходить безпечна валка дерев

Дерева по праву вважаються прикрасою природи, адже вони виконують ряд важливих функцій:

 • очищають повітря та насичують його киснем;
 • дають тінь у спекотні дні;
 • прикрашають території.

Але незважаючи на це рослини часто хворіють, засихають, вмирають та стають небезпечними для людей, споруд, комунікацій та іншого майна. У такі моменти тільки зрізання дерев стає єдиним способом попередити нещасні випадки. У арбористиці існує 2 методи видалення: цілком та по частинах. Спил дерев цілком — найбільш простий спосіб, але використовувати його виходить далеко не завжди, тому як для падіння стовбура потрібна велика кількість вільного простору. Якщо його немає, необхідна валка дерев частинами.

Методи, як акуратно спиляти старе дерево з дачної ділянки або прибудинкової території

Видалити дерево без пошкодження ландшафтного дизайну

Якщо стовбур різко нахилився, а навколо нього є вільний простір, проводиться простий спил дерева, ціна якого буде залежати тільки від діаметру біля основи й необхідності проведення додаткових робіт: розпилювання та вивезення. Це найшвидший та найдешевший спосіб. Інші підходи, як спиляти дерево:

 1. З використанням відтяжки. Для цього методу також необхідна наявність місця для вільного падіння стовбура. Але для коригування напрямку падіння використовується спеціальний трос або мотузка. При роботі з одного боку створюється клин, а з іншого — арбористи допилюють стовбур. Шляхом натягу тросом, вдається точно розрахувати місце, куди рослина впаде.
 2. Спил дерева по частинах. Коли валка стовбура цілком неможлива, альпіністи компанії «АльпФор» проводять видалення частинами, попередньо обрізавши непотрібні гілки. Якщо внизу немає газону або інших об’єктів, які потрібно зберегти, спиляні частини просто скидаються вниз. Напрямок падіння при цьому можна коригувати самостійно.
 3. Видалення по частинах з завішуванням. Самий трудомісткий спосіб спиляти дерево, ціна якого визначається акуратним спуском кожної окремої частини. Такий метод необхідний в ситуації, коли рослина розташована всередині вже готового красивого ландшафту, і скидати окремі частини немає куди. При валці кожна частина підв’язується та акуратно спускається в потрібне місце.

Арбористи Alpfor працюють із об’єктами різної складності. Часто оцінити об’єкт виходить по фото з телефону, особливо якщо ділянка віддалена від Києва і немає можливості під’їхати та подивитися. Якщо дерево знаходиться поблизу міста, можна замовити приїзд фахівця, який оцінить стан ствола та розрахує обсяг робіт.

Арбористи Alpfor працюють із об’єктами різної складності. Часто оцінити об’єкт виходить по фото з телефону, особливо якщо ділянка віддалена від Києва і немає можливості під’їхати та подивитися. Якщо дерево знаходиться поблизу міста, можна замовити приїзд фахівця, який оцінить стан ствола та розрахує обсяг робіт.