Корчування пнів по Києву та Київській області

Фахівці компанії «АльпФор» пропонують послуги за якісним видалення пнів методом дроблення за допомогою спеціального подрібнювача Laski F-460e. Інструмент повністю видаляє залишки дерева з землі, яку потім вийде повноцінно використовувати для інших цілей.

Власником приватних ділянок потрібно пам’ятати, що корчування пнів — важливий етап облагороджування території, де проводиться цільова валка дерев. Якщо не видалити цю частину дерева, воно буде приваблювати шкідливих комах, які загрожують іншим насадженням.

Чому рекомендують проводити викорчовування дерев на дачній ділянці

Якщо було прийнято рішення, провести валку дерев на ділянці, то слід відразу задуматися про видалення пнів. Арбористи компанії AlpFor при роботі не використовують важку, габаритну техніку, тому видалити коріння та пні можливе навіть в обмеженому іншими рослинами просторі. Компактна порібнювач Laski F-460e подрібнює залишки дерева, а сама технологія вважається недорогий і якісною.

 • зберігається зовнішній вигляд ділянки;
 • не псується навколишній ландшафт;
 • не порушуються комунікації;
 • немає необхідності копати додаткові траншеї;
 • не травмується коріння оточуючих насаджень;
 • залишки від пня підійдуть в якості добрива;
 • залишками тирси можна утеплювати коріння інших рослин;
 • економія коштів на замовленні габаритної техніки.

Якщо виконується корчування пнів вручну, ціна робіт, як правило, висока, тому як знадобиться ціла бригада. Подрібнювачем керує одна людина, яка впорається з корчуванням за годину.

Дробилка

Коли проводиться видалення дерев, краще відразу замовляти видалення пнів, тому як на першому етапі прибирається весь стовбур до рівня грунту, а потім вже подрібнювач видаляє залишки насадження на глибину до 20 см.

Після знищення вийде зрівняти ділянку з землею та використовувати для будь-яких цілей, включаючи висадку інших рослин, прокладку комунікацій, укладання плитки та ін.

Видалення пнів в Києві та Київській області

Знищення пнів на ділянці з організованим ландшафтним дизайном або в умовах щільної житлової забудови часто є великою проблемою, так як під’їзд важкої техніки неможливий. А корчування залишків стовбура, особливо великих діаметрів, вручну дуже трудомісткий та дорогий захід.

Полностью убрать пень

Фахівці компанії AlpFor провоят видалення пнів, використовуючи подрібнювач Laski F-460e. Інструмент знищує пень на глибину до -18 см від поверхні землі. На місці старого дерева можна проводити такі роботи:

 • відновлення газонного покриття;
 • посадка одно- і багаторічних декоративних рослин;
 • укладка суцільного бетонного покриття для організації тротуарів, доріжок, в’їздів.

Цей метод дозволяє максимально акуратно видалити пень будь-якого діаметру на приватній ділянці без пошкодження газону, біля інших рослин, чагарників та коренів сусідніх дерев. Ціна корчування пнів в першу чергу залежить від діаметра залишкив стовбура.