Обрезка веток на высоте

Обрізка дерев – напрямок, яким ми займаємося 20 років

Чому нам довіряють клієнти

Команда “АльпФор” складається з кількох людей, які останні 18 років спеціалізуються виключно в арбористиці, тобто на роботі з деревами. Ми не просто приїжджаємо, валимо або обрізаємо дерево, спочатку оглядаємо територію й саму рослину.

Іноді грамотна обрізка дозволяє зберегти дерево на довгий час, але ж якщо все-таки присутня необхідність його видалити, робимо це обережно та акуратно, щоб навколо нього нічого постраждало. Ми з легкістю спиляємо дерево навіть в обмеженому просторі, та клієнтові не доведеться переживати за навколишній екстер’єр.

Всі роботи проводяться без використання підйомної техніки, тому до дерева не потрібно підганяти транспорт, який зіпсує ландшафтний дизайн або гарний газон. Для роботи використовується ручна праця, мотузки та спеціальна альпіністська техніка.

Арбористика – не тільки акуратний спил дерев будь-якої складності

Цей вид робіт полягає не тільки в безпечному видаленні, тому як охоплює цілий комплекс послуг по догляду за деревами. Сюди входять такі роботи:

 • обрізка;
 • омолодження;
 • обробка від шкідників;
 • лікування;
 • кронування;
 • каблінг (зміцнення аварійних ділянок);
 • видалення рослин-паразитів.

Арбористи нашої компанії володіють необхідними навичками, грамотно використовують обладнання, впевнено справляються з бензопилою на будь-якій висоті, розбираються у властивостях та характеристиках різних порід дерев.

Крім простого спилювання дерев в Києві та Київській області, наших фахівців часто залучають тільки для того, щоб поліпшити ландшафтний дизайн. Для таких робіт відкрита частина стовбурів очищається від непотрібних гілок, видаляються сучки, а кроні надається певна форма, яка гармонує з оточуючими рослинами.

Починаючи з 2002 року, наша команда провела обрізку та омолодження безлічі дерев в приватних угіддях й комунальних парках Києва, серед яких Ботанічний сад, Маріїнський парк, Гідропарк та інші.

За весь час ми провели обрізку та акуратно видалили сотні складних аварійних дерев на кладовищах нашого міста, провели санітарну обрізку (чистку), обробку від шкідників великих площ хвойних та широколистяних лісів у передмісті.

Багато дерев врятовані від розколювання і падіння під вагою снігу шляхом встановлення спеціальної системи розтяжок – каблінга.

Боротьба з омелою (рослиною-паразитом) склала 25% від усіх проведених за весь час арборобіт. Тисячі дерев були очищені від кліща, що заполонив Київ і область в кінці дев’яностих, що дозволило зберегти багаторічні хвойні рослини.

Переваги обрізки дерев та інших робіт від компанії

Всі роботи арбористів вимагають високої технічної підготовки та великого досвіду фахівців, тому як порушення техніки спилювання або чищення призводить до незворотних наслідків. Це може бути псування майна або загибель рослини. Завдяки великому досвіду ми даємо гарантію, що під час робіт не постраждає навколишній екстер’єр, огорожі або інші споруди.

Якщо під деревом знаходиться красивий газон, то кожен елемент акуратно спускається і не залишає на землі слідів від падіння. Всі роботи з деревами ми проводимо самостійно без будь-яких посередників або виконавців. Тому клієнтам не потрібно додатково оплачувати послуги інших компаній.

За бажанням замовників ми повністю очищаємо ділянку від дерева, розпилюємо зрізані гілки, стовбури і вивозимо залишки. Крім цього, велику частину обрізаних дерев можна розпиляти на дрова. Нашими клієнтами є як приватні особи, так і організації й установи. Для них ми, крім стандартних робіт з деревами, таких як валка та обрізка, проводимо і інші заходи:

 • підбір хімікатів;
 • обробка зелених насаджень від хвороб та шкідників;
 • закріплення гілок, стовбурів від падіння та розщеплення;
 • закладення дупел;
 • зняття предметів й тварин.

У цілому наша компанія пропонує клієнтам повний комплекс послуг по догляду за ділянкою і насадженнями на ньому. У нас немає мети валити дерева, такі роботи ми проводимо тільки за бажанням замовника, через аварійність або неможливість проводити лікувальні заходи. Ми робимо максимум, щоб зберегти дерева, які будуть тішити ще не одне покоління.