Арбористика — комплекс робіт по догляду за деревами

Фахівці компанії “АльпФор” вже більше 15 років працюють виключно з деревами, і завдання не завжди полягають тільки в обрізці або видаленні. У разі коли дерево становить небезпеку або захворіло, але господар хоче залишити його в цілісності, арбористи намагаються зробити все можливе, щоб зберегти рослину. Рішення проблеми підбирається в залежності від ситуації й початкового стану стовбура.

Зміцнення дерев

Бувають ситуації, коли дерева, що ростуть на території, являють собою певну небезпеку, але їх видалення або кронування вкрай небажано. Адже кожне дерево може бути прикрасою ділянки, або має велику цінність для людині, як пам’ять. У будь-якому випадку, якщо є хоч найменша можливість зберегти дерево, рекомендуємо вдатися вам до його зміцнення, яке здійснюються за допомогою каблінга або брейсінга.

Як зберігти тріснуте дерево
  • Каблінг — це зміцнення дерева або декількох поруч розташованих стовбурів з використанням капронових мотузок або металевих тросів, перед установкою яких стовбури і гілки стягуються. Каблінг попереджає розколювання v-образних стовбурів та падіння нахилених дерев, а також масивних горизонтальних гілок.
  • Брейсінг — це система натягу та зміцнення стовбура за допомогою металевих болтів, скоб та стяжок. Запобігає розколюванню великих старих стовбурів або молодих рослин, які постраждали під час ураганів або інших неприємностей.
Обробка дерев

Всі дерева, що ростуть в лісі або на приватній території, схильні до регулярних атак шкідників та захворювань. Наприклад, в Київській області щороку все частіше фіксують спалахи короїда, який знищує хвойні ліси та посадки. Всього за кілька місяців паразит може знищити велику частину дерев на ділянці. Небезпека полягає в тому, хто короїд виїдає стовбур з середини, після чого рослина стає небезпечною і може впасти при пориві вітру. Якщо паразит занадто пошириться всередині рослини, врятувати його не вийде та єдиним виходом стане валка або повне видалення.

Найбільш ефективним методом боротьби з шкідниками та хворобами є хімічний. Фахівці компанії AlpFor обробляють дерева сучасними препаратами, при цьому висота та місце розташування рослини не мають значення. Крім хвойних, лікуємо дерева й інших порід. Проводиться обробка дерев навесні та восени, а повторювати процедуру потрібно кожен рік.

Декоративне підсвічування дерев

Ви хочете, щоб ваше дерево «засяяло»? Тоді ви потрапили точно за адресою!

Великий досвід роботи з деревами та навички безпечного переміщення по стовбурах, в поєднанні з сучасними освітлювальними технологіями, допоможуть альпіністам AlpFor прикрасити вогнями ваші дерева. Це вигідно виділить ділянку на тлі інших в період свят або допоможе зробити двір барвистим та затишним для проведення особливих днів.

Монтаж підсвічування дерев проводиться без пошкодження гілок. Установка може бути стаціонарною та прикрашати ділянку весь рік, або тимчасовою на період свят та інших заходів.